Laser Stellar M22 czyli sposób na zdrową skórę.

Laser Stellar M22 czyli sposób na zdrową skórę.

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Stellar M22 to zaawansowana wielofunkcyjna platforma laserowa firmy Lumenis, która w sposób skuteczny eliminuje lub łagodzi ponad 30 schorzeń skóry, które dotykają kobiety i mężczyzn bez względu na wiek. Do najczęstszych należą popękane naczynka, rumień, trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy, przebarwienia na twarzy, dekolcie lub dłoniach oraz inne dolegliwości.

A to tylko część możliwości lasera Stellar M22. Przedstawiamy bliżej tę kompleksową metodę poprawy wyglądu skóry twarzy, dekoltu oraz całego ciała.

Unikalna Technologia:

Stellar M22 posiada szereg unikalnych technologii wyróżniających go wśród zwykłych urządzeń:

Innowacyjna głowica z IPL z systemem OPT® – Optimal Pulse Technology, która precyzyjnie modeluje oddawane impulsy światła, gwarantując bezpieczeństwo, skuteczność oraz komfort zabiegu.
ExpertFiltersTM – filtry głowicy, które można wymienić w kilka sekund, zapewniają najszersze spektrum działania.

System chłodzenia SapphireCoolTM poprawiający komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Dlatego, niewiele jest salonów kosmetologicznych które są w stanie zaoferować tak szeroką gamę skutecznych zabiegów laserowych leczących choroby i niedoskonałości skóry.

Możliwości zabiegowe:

Dzięki urządzeniu Stellar M22™ możliwe jest laserowe leczenie chorób skóry o rozmaitym podłożu. Wśród nich jest zamykanie naczynek krwionośnych i usuwanie rumienia, co szczególnie spodoba się osobom o wrażliwej oraz naczyniowej cerze. Laser leczy trądzik różowaty, młodzieńczy oraz usuwa jego ślady.

Ponadto świetnie radzi sobie z przebarwieniami różnego pochodzenia (np. posłonecznymi oraz starczymi) i przebudową skóry z bliznami.

Laserem Stellar M22™ wykonywany jest prawdziwy zabieg fotoodmładzania, dedykowany dla tych, którzy chcą poprawić ogólny stan skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Jest to zabieg wykorzystujący zoptymalizowane światło IPL do usunięcia niepożądanych zmarszczek, zagnieceń oraz poprawy tekstury skóry oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększając jej jędrność i gęstość.

Dodatkowo, jeżeli jest potrzeba zabiegowiec zaleca odpowiedni preparat wspomagający regenerację i przebudowę skóry.

Takie połączenie pozwala osiągnąć szybki, zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu, w postaci zdrowszej i odmłodzonej skóry o odpowiednim kolorycie.

Jak wygląda zabieg?

Zabiegi trwają około 30-45 minut, w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Przeprowadza się od 3 zabiegów w serii w odstępach około 4 tygodniowych.

Efekt zabiegów jest długotrwały przy zachowaniu zalecanej przez zabiegowca odpowiedniej profilaktyki. Ograniczeniu ekspozycji na czynniki powodujące niekorzystne zmiany, oraz systematycznym stosowaniu odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej.

Przed zabiegiem:

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzona jest konsultacja z oraz badanie zmian na skórze przy pomocy videodermatoskopu jak i wywiad kwalifikujący do zabiegu, wykluczający wszystkie przeciwskazania do zabiegu, są to m.in. ciąża, aktywne choroby nowotworowe, przyjmowanie leków lub światłouczulających np. antybiotyki w chorobach skóry, przyjmowanie ziół światłouczulających np. dziurawiec, aktywne choroby skóry np. łuszczyca, toczeń, opryszczka.

Artykuł powstał przy współpracy z gabinetem medycyny estetycznej Laserowe WOW z Tarnowskich Gór.

Redakcja

Polecane

Sekrety młodzieńczego wyglądu: dlaczego kolagen jest kluczowy dla twojej skóry?

Sekrety młodzieńczego wyglądu: dlaczego kolagen jest kluczowy dla twojej skóry?

Konsultacja u chirurga ogólnego – kiedy warto się wybrać i jak przygotować się do wizyty?

Konsultacja u chirurga ogólnego – kiedy warto się wybrać i jak przygotować się do wizyty?

Przebarwienia po opalaniu i solarium – jak się ich pozbyć?

Przebarwienia po opalaniu i solarium – jak się ich pozbyć?

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny?

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *