Laser Stellar M22 czyli sposób na zdrową skórę.

Laser Stellar M22 czyli sposób na zdrową skórę.

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Stellar M22 to zaawansowana wielofunkcyjna platforma laserowa firmy Lumenis, która w sposób skuteczny eliminuje lub łagodzi ponad 30 schorzeń skóry, które dotykają kobiety i mężczyzn bez względu na wiek. Do najczęstszych należą popękane naczynka, rumień, trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy, przebarwienia na twarzy, dekolcie lub dłoniach oraz inne dolegliwości.

A to tylko część możliwości lasera Stellar M22. Przedstawiamy bliżej tę kompleksową metodę poprawy wyglądu skóry twarzy, dekoltu oraz całego ciała.

Unikalna Technologia:

Stellar M22 posiada szereg unikalnych technologii wyróżniających go wśród zwykłych urządzeń:

Innowacyjna głowica z IPL z systemem OPT® – Optimal Pulse Technology, która precyzyjnie modeluje oddawane impulsy światła, gwarantując bezpieczeństwo, skuteczność oraz komfort zabiegu.
ExpertFiltersTM – filtry głowicy, które można wymienić w kilka sekund, zapewniają najszersze spektrum działania.

System chłodzenia SapphireCoolTM poprawiający komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Dlatego, niewiele jest salonów kosmetologicznych które są w stanie zaoferować tak szeroką gamę skutecznych zabiegów laserowych leczących choroby i niedoskonałości skóry.

Możliwości zabiegowe:

Dzięki urządzeniu Stellar M22™ możliwe jest laserowe leczenie chorób skóry o rozmaitym podłożu. Wśród nich jest zamykanie naczynek krwionośnych i usuwanie rumienia, co szczególnie spodoba się osobom o wrażliwej oraz naczyniowej cerze. Laser leczy trądzik różowaty, młodzieńczy oraz usuwa jego ślady.

Ponadto świetnie radzi sobie z przebarwieniami różnego pochodzenia (np. posłonecznymi oraz starczymi) i przebudową skóry z bliznami.

Laserem Stellar M22™ wykonywany jest prawdziwy zabieg fotoodmładzania, dedykowany dla tych, którzy chcą poprawić ogólny stan skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Jest to zabieg wykorzystujący zoptymalizowane światło IPL do usunięcia niepożądanych zmarszczek, zagnieceń oraz poprawy tekstury skóry oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększając jej jędrność i gęstość.

Dodatkowo, jeżeli jest potrzeba zabiegowiec zaleca odpowiedni preparat wspomagający regenerację i przebudowę skóry.

Takie połączenie pozwala osiągnąć szybki, zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu, w postaci zdrowszej i odmłodzonej skóry o odpowiednim kolorycie.

Jak wygląda zabieg?

Zabiegi trwają około 30-45 minut, w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Przeprowadza się od 3 zabiegów w serii w odstępach około 4 tygodniowych.

Efekt zabiegów jest długotrwały przy zachowaniu zalecanej przez zabiegowca odpowiedniej profilaktyki. Ograniczeniu ekspozycji na czynniki powodujące niekorzystne zmiany, oraz systematycznym stosowaniu odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej.

Przed zabiegiem:

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzona jest konsultacja z oraz badanie zmian na skórze przy pomocy videodermatoskopu jak i wywiad kwalifikujący do zabiegu, wykluczający wszystkie przeciwskazania do zabiegu, są to m.in. ciąża, aktywne choroby nowotworowe, przyjmowanie leków lub światłouczulających np. antybiotyki w chorobach skóry, przyjmowanie ziół światłouczulających np. dziurawiec, aktywne choroby skóry np. łuszczyca, toczeń, opryszczka.

Artykuł powstał przy współpracy z gabinetem medycyny estetycznej Laserowe WOW z Tarnowskich Gór.

Redakcja

Polecane

Jak bezpiecznie wybielić zęby w domu?

Jak bezpiecznie wybielić zęby w domu?

Kwasy tłuszczowe omega 3 co dają? Dlaczego warto je stosować?

Kwasy tłuszczowe omega 3 co dają? Dlaczego warto je stosować?

Na czym polega dokładnie masaż leczniczy?

Na czym polega dokładnie masaż leczniczy?

Na czym polega profilaktyka przedekspozycyjna HIV?

Na czym polega profilaktyka przedekspozycyjna HIV?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 15 =