Fohow Oral Liquid na obniżenie poziomu cholesterolu

Fohow Oral Liquid na obniżenie poziomu cholesterolu

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Wysoki poziom tzw. złego cholesterolu we krwi najczęściej spowodowany jest niewłaściwą dietą bogatą w tłuszcze zwierzęce (mięso i jego przetwory). Zdecydowanie niej cholesterolu zawierają jaja i nabiał. Cholesterol HDL nazywany również złym cholesterolem w nadmiarze prowadzi do bardzo niebezpiecznych dla życia i zdrowia powikłań.

Skutki zbyt wysokiego poziomu cholesterolu we krwi

Zbyt wysoki cholesterol jest odpowiedzialny za powstawanie blaszek miażdżycowych. Blaszki te odkładają się w żyłach i tętnicach zmniejszając światło przepływu krwi. W efekcie dochodzi do nadciśnienia. Drugim bardzo niekorzystnym skutkiem jest całkowite zablokowanie przepływu krwi przez tętnicę z powodu bardzo dużej ilości blaszki miażdżycowej. W efekcie dochodzi do zatoru w którym tworzy się zakrzep. w skrajnych przypadkach na skutek zakrzepicy dochodzi do niedokrwienia serca, mózgu lub płuc. Skutkiem tego może być trwałe inwalidztwo a nawet śmierć. Co istotne cholesterol jest tzw. cichym zabójcą ponieważ nie daje dolegliwości bólowych.

Jak naturalnie obniżyć poziom cholesterolu we krwi?

Na szczęście istnieją skuteczne naturalne metody obniżenia poziomu cholesterolu. Najważniejszym z nich jest dieta bogata w warzywa i owoce a uboga w tłuszcze zwierzęce. pomocne mogą być także zioła i roślinne produkty bogate we flawonoidy, które skutecznie obniżają poziom cholesterolu. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie Fohow Oral Liquid.

Fohow Oral Liquid i jego wpływ na cholesterol

Fohow Oral Liquid jest nazywany eliksirem życia. Jest bardzo bogaty w substancje aktywne biologicznie, które skutecznie wspierają nasze zdrowie. W składzie Fohow Oral Liquid znajduje się lakownica lśniąca, twardziak jadalny a także wyciąg z bambusa. Każdy z tych składników zawiera sporą dawkę flawonoidów będących naturalnym antagonistą złego cholesterolu. Regularne stosowanie jest zalecane w redukcji podwyższonego HDL. Fohow Sanbao Oral Liquid zawiera również dużą dawkę cordycepsu. To wszystko sprawia, że Eliksir jest niezastąpiony w profilaktyce i redukcji nadmiernego poziomu cholesterolu we krwi.

Ze skarbów medycyny chińskiej warto wspomnieć również Perły Księżniczki.

Redakcja

Polecane

Badanie OCT oka – przebieg, wskazania i wyniki

Badanie OCT oka – przebieg, wskazania i wyniki

Jak bezpiecznie wybielić zęby w domu?

Jak bezpiecznie wybielić zęby w domu?

Kwasy tłuszczowe omega 3 co dają? Dlaczego warto je stosować?

Kwasy tłuszczowe omega 3 co dają? Dlaczego warto je stosować?

Na czym polega dokładnie masaż leczniczy?

Na czym polega dokładnie masaż leczniczy?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =