Magazyny całodobowe we Wrocławiu – czy to się opłaca?

Magazyny całodobowe we Wrocławiu – czy to się opłaca?

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą korzystać z wygodnej przestrzeni magazynowej do przechowywania rzeczy z odpowiednim zabezpieczeniem. Zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy mają do dyspozycji łączą powierzchnię boksów wynoszącą ponad 1,7 tys. m2. Oferta w ramach popularnego self storage może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb i budżetu zainteresowanego. Na jakich warunkach wynajmiesz boks magazynowy we Wrocławiu?

Self storage we Wrocławiu – największe atuty

Całodobowy samoobsługowy magazyn to miejsce, w którym przechowasz swój dobytek bezpiecznie. Firmy obsługujące takie przechowalnie, jak np. Kangu, zobowiązują się m.in. do:

  • stosowania monitoringu;
  • zapewnienia zabezpieczeń przeciwpożarowych;
  • stosowania systemu kontroli dostępu do boksów.

Jeśli chodzi o nowoczesne powierzchnie magazynowe, Wrocław jest pod tym względem bardzo elastyczny. Klienci mogą korzystać z powierzchni od 1 do nawet 19 m2. Wszystko zależy od tego, co ma się znaleźć w boksie. Mogą to być m.in. meble, rowery, sprzęt elektroniczny, dokumenty czy inne przedmioty, które zechcesz przechować.

Jedną z największych zalet samoobsługowych magazynów jest nieograniczony dostęp klienta do swojego schowka, nawet w środku nocy! Przykładowo we wrocławskim oddziale Kangu, podpisując umowę otrzymujesz specjalną kartę dostępu. Pozwala ona na swobodne dostanie się do magazynu, kiedy tylko zechcesz.

Samoobsługowe powierzchnie magazynowe – Wrocław i koszty wynajmu

Ostateczna cena za wynajem boksu zależy od jego wielkości i kształtu. Najmniejsze przechowalnie, o powierzchni kilku metrów kwadratowych to średnio koszt ok. 20–50 zł za tydzień. Ta cena sukcesywnie rośnie wraz ze wzrostem wynajmowanego metrażu. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja magazynu. Wrocław będzie pod tym względem nieco tańszy niż np. Warszawa.

W celu ustalenia ceny można skontaktować się z działem obsługi klienta wybranego magazynu lub skorzystać ze specjalnych kalkulatorów na firmowych stronach internetowych. W ten sposób poznasz przynajmniej orientacyjny koszt wynajmu i dostosujesz go do swoich możliwości.

Redakcja

Polecane

Gdzie zrobić kurs pierwszej pomocy w Bydgoszczy?

Gdzie zrobić kurs pierwszej pomocy w Bydgoszczy?

Wyróżnij swój sklep internetowy na tle konkurencji

Wyróżnij swój sklep internetowy na tle konkurencji

Systemy roll-up. Wszystko, co musisz wiedzieć

Systemy roll-up. Wszystko, co musisz wiedzieć

Ekologiczne gadżety reklamowe- jakie mają znaczenie?

Ekologiczne gadżety reklamowe- jakie mają znaczenie?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 − cztery =