Komunikacja miejska czy auto na doby? Kraków daje wiele możliwości!

Komunikacja miejska czy auto na doby? Kraków daje wiele możliwości!

Kraków to miasto specyficzne pod względem urbanistycznym. Czasem wydaje się, że wszędzie można dotrzeć na piechotę – to wrażenie sprawdza się jednak tylko w obrębie Starego Miasta. Dojazd od dalej położonych dzielnic czy też obrzeży miasta i okolicznych miejscowości wymaga mobilności, a najlepiej również niezależności. Choć komunikacja miejska działa tu całkiem sprawnie, terminowy wynajem samochodów cieszy się równie dużą popularnością wśród mieszkańców i gości Krakowa.

Co daje auto na doby? Kraków i okolice na wyciągnięcie ręki!

Wspólne użytkowanie samochodów (tzw. carsharing) to modna opcja dla wszystkich, którzy nie posiadają własnego pojazdu, ale okoliczności wymagają od nich dużej mobilności przez określony czas. Wtedy chętnie decydują się na terminowe wypożyczenie samochodu w sprawdzonej wypożyczalni. Firmy carsharingowe wychodzą jednak do klientów z jeszcze bardziej kompleksową ofertą. W Krakowie działa kilka tego typu wypożyczalni, m.in. Panek CS, która oferuje atrakcyjne pakiety dobowe, przy których jako wynajmujący martwisz się tylko tym, aby dojechać do celu.

Dlaczego opłaca się tu wynająć auto na doby? Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski – nic dziwnego, że stanowi bardzo popularny wycieczkowy cel. Jeśli chcesz spędzić w historycznym mieście kilka dni, a twój plan wycieczkowy pęka w szwach, wypożyczenie samochodu na doby może być strzałem w dziesiątkę. Dojedziesz nim w każe miejsce również pod Kraków, np. do Kopalni Soli w Wieliczce.

Co istotne, wynajmując auto w ramach carsharingu nie poniesiesz żadnej opłaty serwisowej czy za korzystanie z parkingu.

Jak wynająć auto na doby w Krakowie?

Jedną z największych zalet carsharingu jest możliwość wynajmu pojazdu bez zbędnych formalności, a także szybkość i sprawność całej procedury – wypożyczysz auto dosłownie za pomocą kilku kliknięć w firmowej aplikacji. Co dokładnie musisz zrobić?

  • Pobierz na swój telefon aplikację wybranej firmy.
  • Załóż konto klienta i uzyskaj dostęp do mapy pojazdów ramach firmowej floty.
  • Na specjalnej mapie znajdź najbliższy dostępny pojazd i zarezerwuj go poprzez kliknięcie w jego ikonę.
  • W ciągu 10 minut dotrzyj o samochodu i otwórz go za pomocą aplikacji.

Musisz załatwić pilne sprawunki na drugim końcu miasta? A może planujesz zwiedzić Małopolskę i sąsiadujące regiony podczas urlopu? Jeśli chcesz być niezależny i interesuje cię auto na doby, Kraków będzie odpowiednią bazą wypadową do dalszych wycieczek na południu Polski. Znajdziesz tu atrakcyjną flotę pojazdów na wynajem i nie będziesz martwić się o zbędne formalności.

Redakcja

Polecane

Co to jest skup aut i jak działa?

Co to jest skup aut i jak działa?

Czy warto kupować pojazd w komisie zamiast od indywidualnego sprzedawcy?

Czy warto kupować pojazd w komisie zamiast od indywidualnego sprzedawcy?

Jak sprawdzić turbosprężarkę?

Jak sprawdzić turbosprężarkę?

Jak się zachować, kiedy auto zepsuje się na trasie?

Jak się zachować, kiedy auto zepsuje się na trasie?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + szesnaście =